Tokio HOtel: "Někdy je toho moc"

4. srpna 2009 v 11:12 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥
Jsou úspěšní, fanoušci je milují - ale jak vychází Bill, Tom, Gustav a Georg s hvězdným stresem?
Je jedno, kam přijedou - všude stojí jejich fanoušci, křičí na ně. Kluci cestují z jednoho města do druhého - a po celé Evropě: Itálie, Francie, Španělsko, Anglie, Švédsko - samozřejmě také Německo. Na volný čas tu není pro Billa, Toma, Gustava a Georga téměř žádný čas. Jejich termín plánů je nacpaný - s rozhovory, fotoshootingy, koncerty, natáčení videí, autogramiádami. Jak zvládají tahle čtverka se vzrušujícím, ale taky tvrdým životem jako rockové hvězdy? V exkluzivním rozhovoru pro Bravo to Tokio Hotel prozradí
Bravo: Právě jste zase měli další koncert v Německu, sklidili jste cenu jako je MTV Europe Music Award - jak se teď máte?
Bill:
Jsem právě v nejšťastnější fázi celého roku. Že jsem vyhráli na EMAs, je pro nás něco šíleného. Fanoušci z celé Evropy pro nás hlasovali! Se ukázalo, že se tvrdá práce v tomto roce oplatila. Neboť upřímně řečeno, mi to nešlo po celou dobu zcela tak dobře.
Bravo: Oh, co se dělo?
Bill
: Byli jsme celou dobu jenom na cestách. Z jednoho města do druhého, z jedné země do druhé. Tolik jsme toho udělali. U toho se člověk trochu ztratí - raději bych byl častěji doma.
Bravo: Takže jste vyčerpáni?
Bill:
Jsou chvíle, ve kterých je toho všeho hodně. Nemůžu potom prostě dál. Ráno se probudím a myslím si: "Dneska se už nemůžu dívat do další kamery." Potom jsem vyčerpaný, nemám žádnou chuť vstát a chci ještě prostě dovolenou.
Bravo: Je v takových chvílích také stres mezi vámi v kapele?
Tom:
Jistě, stane se. Na našem velkém turné jsme byli spolu den a noc. Potom nechce člověk ty ostatní dál vidět. To se nám sice zřídka přihodí - ale každý taky potřebuje čas pro sebe. Obzvlášť když jsem byl během evropského turné nemocný. Poprvé v tomto roce jsem byl nachlazený - koncerty musely být odřeknuty.
Bravo: Smíte si udělat pauzu, když je toho na vás hodně?
Tom
: Jistě. Když chceme volno, potom ho také dostaneme. Ale jsem prostě totální workholici. Že se stáhneme zpátky se stává docela zřídka. Normálně jsem každý den na startu.

Bravo: Co vám pomůže proti stresu?
Bill:
Už rád bych měl někoho trvale na svém straně, někoho kdo by nebyl z kapely: přítelkyni. Od té doby, co je kapela jsem žádnou další neměl.
Gustav: Ano, taky bych se rád jednou zamiloval - především, když mi po koncertu můžu udělat masáž zad. (šklebí se)
Bravo: Kdy máte dovolenou?
Georg:
Na konci roku zase všichni odjedeme. Na nějaký malý ostrov někde na tomto světě. Tentokrát každý sám. Potom se člověk těší na ty ostatní - a zase nabereme sílu na rok 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama