Říjen 2009

Tokio Hotel news photos

25. října 2009 v 9:36 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥ |  Tokio Hotel

RTL - 100% Tokio Hotel (part 1)

18. října 2009 v 16:04 | _Dracenka_

Tahle kapela láme všechny rekordy. Jenom ve čtyřech letech se podařilo školní kapele z Magdeburgu průlom k mezinárodně oslavovaným rockovým hvězdám.

Jürgen Vogel (herec): Nejsou to žádní vyzvednutí šílenci, dokonce mám pocit, že jsou to skutečně dobří kluci.

Jörg Pilawa (moderátor): Jedineční umělci, od kterých jsem si vzal autogram.

Collien Fernandez (VIVA moderátorka): No Tokio Hotel zná opravdu každý.

Už ve věku devíti let dělala dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi hudbu. S basistou Georgem Listingem a bubeníkem Gustavem Schäferem založili kapelu. Jejich první singl Durch den Monsun šel z nuly rovnou na první místo. Tokio Hotel sbírají Zlato a Platinu a dostávají všechny důležité hudební ceny.

Markus Kavka (MTV moderátor): To byla opravdu hysterie, každý čeká, že se něco takového zase znovu stane…

Frauke Ludowig (RTL moderátorka): Mají něco velmi unikátního. Přinesli něco, co předtím nikdo nepřinesl.

Tokio Hotel zasahují jádro celé generace. A to nejen v Německu, ale dokonce po celém světě. Z Evropy přeskočili vlnu do USA a do Jižní Ameriky. Turbo kariéra.

Otta Waalkes (komik): Byl jsem nedávno v Číně a ptal se: "Co víte o Německu?" - Tokio Hotel.

Frank-Walter Steinmeier (ministr zahraničních věcí): Je jedno, kde přijedu - Francie, Izrael, USA - všude běhají mladí lidé do našeho Goethe institutu a chtějí mít texty Tokio Hotel.

Oliver Pocher (komik, TV moderátor): Něco takového funguje, jenom když je to autentické a u nich to je.

Na podzim 2009 se Bill, Tom, Georg a Gustav hlásí zpět. Po roční pauze jsou Tokio Hotel zase tady. S novým CD, novým soundem a novým vzhledem.

Jürgen Vogel: Ale stalo se, že… že se jím něco podařilo, co se podařilo hodně málo kapelám, které jsou u teenagerů tak oblíbení. Tenhle skok z dětí, mladistvých k mladým mužům.

Kluci z Tokio Hotel se stali dospělými. Kaulitz dvojčata právě oslavila 20.narozeniny. K novému albu se představují veřejnosti se svým novým stylem a u Tokio Hotel je jako vždycky zase rozruch.

Michael Michalsky (módní designer): No věřím, že vzhled kapely, má na mezinárodním úspěchu také velký podíl, protože prostě nevypadají jako baculaté německé děti z vesnice.

Markus Kavka: Je jasné, že miliony teenager, je jedno, jestli holky nebo kluci, nemůžu vypadat tak jako Bill Kaulitz. Pokud má takovou oboupohlavní fantazijní postavu, ve které se může všechno projektovat.

Tokio Hotel se podařilo to, o čem ostatní jenom sní. Jsou pravé super hvězdy.

Tom: Vždycky jsem se díval na jiné umělce a myslel jsem si: "Ty jo, ti mají ale skvělý život." Vydělávají moc prachů, každý den stojí na podiu a hrají své songy…
Bill: A potom si také ještě stěžují.
Tom: A ještě si stěžují a celý den brečí a mají skvělé párty a žijí v luxusu. To je něco nedosažitelného. Ale věděli jsme to až po té, co jsme to všechno zažili.

Dějiny Tokio Hotel dobře začaly v Lipsku dva měsíce před pádem zdi. Tady se 1.září 1989 narodila dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi.

Bill: Když jsme byli malí, vypadali jsme naprosto stejně. No tehdy jsme ještě měli svetry, na kterých bylo napsáno naše jméno, aby nás lidé od sebe mohli rozeznat…. Tom měl tady takové mateřské znaménko.
Tom: Jsme si podobní, když se jedná o dominanci. A takový problém se tady často drží, protože my oba jsem extrémní vůdci, kteří jsou pořád hlasití a vždycky řeknou svůj názor.

Kaulitz-dvojčata jsou temperamentní dvakrát. Matka Simone a otec Jörg měli plné ruce co dělat.

Bill: No musím říct, že Tom a já jsme spolu vždycky byli dost silní. Vždycky jsme se superně doplňovali.
Tom: Věřím, že tahle síla vznikla z toho, že jsme byli volně vychováni relativně brzo. No naše matka vždycky řekl: "Říkej svůj názor. To je nejdůležitější."

Díky svým velkým pusám se Billovi a Tomovi podařilo již brzkém věku být ve světle ramp. Dostali roli ve filmu "Verrückt nach dir".

Bill: Moje máma mi vyprávěla, že jsme byli super drzí a tomu týpkovi jsme vůbec neřekli 'Ahoj' a celou dobu jsme jenom dováděli a on potom řekl: "Přes tohle! Přesně taková dvojčata hledám!

- Hej ty jsi neslyšel, co řekla?
- Špatně slyším!

Božííí...=0*

13. října 2009 v 17:07 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

TH Episode 3

12. října 2009 v 18:37 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

TH /Episode 2/

12. října 2009 v 18:33 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

Tokio Hotel /Episode 1/ (Videoclip Automatisch/c)

12. října 2009 v 18:32 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

Tokio Hotel /Episode 1/

12. října 2009 v 18:31 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

Tokio Hotel- Viva live 2.10.09 part 2

12. října 2009 v 18:25 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

Tokio Hotel-Viva live 2.10.09 part 1

12. října 2009 v 18:23 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥

Mtv Home part 3

12. října 2009 v 18:22 | ♥4eVeR MiRuŠkA♥